Вибір ліжка

Вибір ліжка
Автор: admin Опубліковано в: Наш блог Дата створення: 2015-08-06 Переглядів: 3336 Коментар: 0

Ліжко - важливий елемент кожної спальні. Правильне і комфортне ліжко - це запорука повноцінного і здорового сну. Тому, при виборі нового ліжка, варто підійти досить відповідально до цього питання.

 

І почати необхідно з рішення, чи потрібна вам саме ліжко. Або може підійде диван з розкладним спальним місцем?

Природно, зараз всі прагнуть заощадити і отримати якийсь продукт за невеликі гроші, але з більш-менш гарною якістю. Що стосується покупки ліжка, не варто застосовувати цю тенденцію, адже від такої економії може постраждати ваше здоров'я, а відповідно і все життя.

Вибачте, але ми приймемо рішення за вас. Якщо спальня і якщо для сну - значить ліжко.

Тепер варто зупинитися на відповідях на наступні питання:

Якого розміру потрібне ліжко? І який форми? Яким має бути матеріал виготовлення?

У наш час виробники в гонці за прихильністю кожного покупця пропонують ліжка різних форм і розмірів. Найбільш поширеними є ліжка прямокутної форми. Після них найвищу популярність придбали круглі ліжка. Однак від форми майже нічого не залежить. А ось що важливо це спальне місце. При виборі форми і розміру варто в першу чергу орієнтуватися саме на спальне місце. 

Але варто розуміти, що і для розміщення круглому ліжку знадобитися більше житлової площі в порівнянні з прямокутною.

Якщо говорити про точні показники, варто орієнтуватися на такі стандарти. Одномісне ліжко в середньому має спальне місце розміром 70 * 200 см. Двомісні і так звані king-size ліжка можуть мати площу для сну відповідно від 160 * 200 см і 200 * 250 см.

Але знову ж, хочеться звернути вашу увагу, що спальне місце - це далеко не повні габарити ліжка. Тому при виборі вашого нового ліжка орієнтуйтеся на загальне розміри, щоб не потрапити в досить поширену проблему, як розмістити ліжко в спальні.

Щодо матеріалу виготовлення - найкращим варіантом були, залишаються і будуть ліжка з дерева. Це природній, екологічно-чистий матеріал, який відрізняється довговічністю, зносостійкістю, естетичною привабливістю та міцністю. Але вибір, все ж, за вами.

Якщо вибирати між інтернет-магазином і звичайним магазином меблів, то важко сказати однозначно, який з них краще. Зазвичай перший варіант пропонує такі переваги:
• великий вибір виробів
• вигідні ціни
• ознайомлення з новинами в онлайн-режимі
• надання відомостей про оновлення в асортименті
• можливість відсортувати позиції по новизні або ціною
• зручність процедури вибору, оскільки все робиться в зручних вам умовах за комп'ютером
• кращі умови замовлення та покупки.

З іншого боку, в звичайному салоні ви можете бути впевнені в наявності виробів, в живу подивитися на них і помацати на дотик, в той час, як в інтернет-каталогах є лише можливість ознайомитися з даними про матеріал. Звичайно, в цьому випадку часто доводиться платити на якусь суму більше, тому покупки в онлайн-режимі стають такими популярними.

Теги: ліжко ліжка з дерева дерев'яні ліжка на замовлення інтернет-магазин меблів Ecoart

Same In Category

Related Blogs By Tags

Залиште коментар

Капча