Стелаж з дерева

ВиробникEcoart

Модель:4

Наявність: На складі

Ціна 4,100.00грн
Кількість:

ЗАМОВИТИ      

Чим стелаж з дерева відрізняється від звичайної дерев'яної полиці? У полиць немає каркасів і підстав. Навіть якщо вони і будуть виглядати як єдина система, у полиць немає єдиного цілого, того, що з'єднує їх технічно. А ось стелаж має корпус, який і заповнюється полками, так що його можна назвати своєрідною системою.

Стелаж з дерева для того і призначений, щоб вмістити на нього якомога більше предметів, при цьому, сам стелаж в ідеалі повинен займати мінімум відведеного простору. Вибираючи стелаж, ви напевно відразу уявляєте, для чого він буде призначений і скільки предметів можна вмістити. Найчастіше стелажі використовуються як сховище книг, підставки для кімнатних рослин, рамочок з фотографіями, а також інші дрібниці типу сувенірів. До слова, стелаж в робочому кабінеті може замінити і стіл. Якщо підібрати модель з широкою полицею, яка може замінити стіл для ноутбука, то ви отримаєте самостійний меблевий органайзер, а значить - заощадите простір.

Замовте стелаж з натурального дерева у компанії Ecoart і інтер'єр Вашого кабінету стане більш функціональним та довершеним.

Всі розміри індивідуальні + можливість добавляти кількість поличок

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано Добре

Супутні Товари